امروز: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
کد خبر: ۲۹۰۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
حواشی سازمان تامین اجتماعی تمامی ندارد. متاسفانه سرمایه بازنشستگان در سایه سوء مدیریت و غفلت برخی از دستگاه ها، در برخی از شرکت های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی بازیچه بده بستان های سیاسی شده است.
به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی خط بازار"حواشی سازمان تامین اجتماعی تمامی ندارد. متاسفانه سرمایه بازنشستگان در سایه سوء مدیریت و غفلت برخی از دستگاه ها، در برخی از شرکت های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی بازیچه بده بستان های سیاسی شده است.آن هم در زمانی که چند ماه بیشتر به زمان انتخابات باقی نمانده است.در تازه ترین تحرکات جریانات سیاسی، خبرها حاکی از آن است که آقای"غ ت"از نمایندگان پرنفوذ سیاسی مجلس به همراه"ص ح" از مدیران سابق دولتی و برادر یکی از محکومان بانکهای خصوصی(م د) و حمایت برخی از شستا نشین ها در حال رایزنی و لابی گری برای انتخاب"پ ت" به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین اجتماعی (تاپیکو ) هستند.
 
به گزارش خبرنگار ما این نماینده مجلس که سالها نفت پاسارگاد در اختیار او بوده و با گماردن مدیران همسو با خود و با عملکردی نامطلوب ، به دنبال آن است که در انتخاب مدیرعامل مورد نظر خود در تاپیکو "توفیق" یابد تا از این طریق علاوه بر این شرکت، بر مدیریت تمام شرکتهای نفتی شستا اعمال نفوذ کند."پ ت" که فرد مورد نظر این نماینده مجلس است دارای سوابق پرحاشیه در زمینه نفت است و چند ماهی است که در سکوت کامل به هیات مدیره یکی از شرکت های تابعه شستا منصوب شده است.
 
انتظار می رود وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل جدید سازمان تامین اجتماعی و نهادهای نظارتی اجازه ندهند عده ایی اموال متعلق به بازنشستگان را تصاحب کنند و با گماردن مدیران ضعیف و سیاسی شرکتها را دچار مشکل کرده و این شرکت ها را به سرنوشت نفت پاسارگاد و بانک سرمایه برسانند
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: