امروز: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۴
کد خبر: ۲۹۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
مدیران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مناطق قم، گلستان و زنجان، آمادگی خود را برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی اعلام کردند.
به گزارش کیمیا پرس، محسن وزارتی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: بعد از تشکیل جلسات متعدد تسهیلات سفر، برنامه‌ریزی‌های لازم درباره سوخت‌رسانی مستمر و بدون وقفه در ایام نوروز انجام شد.
 
وزارتی ادامه داد: استان قم با توجه به این که محور مواصلاتی ۱۸ استان کشور است و همچنین با توجه به وجود حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران و اماکن زیارتی و سیاحتی، در ایام تعطیلات به ویژه نوروز یکی از پررفت‌وآمدترین شهرهای زائرپذیر کشور است، از این رو وظیفه دارد با تلاش مضاعف، بهترین خدمات را به صورت مستمر به هموطنان عزیز ارائه دهد.
 
وزارتی اعلام کرد: استان قم دارای ۷۴ نقطه عرضه سوخت مایع و CNG شامل ۵۰ جایگاه عرضه سوخت تک و دومنظوره، ۶ جایگاه عرضه بنزین کوچک و ۱۸ جایگاه CNG تک‎منظوره است که بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با مدیران جایگاه‌ها و نظارت مستمر در این خصوص، همه آنها در حالت فعال مشغول سوخت‌رسانی هستند.
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم از طرح کنترل و نظارت به منظور بررسی وضع ارائه خدمات از لحاظ کمی، کیفی، فنی و خدمات عمومی، از ۲۶ اسفند ماه تا ۱۷ فروردین سال ۹۷ خبر داد و گفت: ۱۴ گروه از کارشناسان واحدهای مختلف شرکت در این طرح حضور مستمر خواهند داشت.
 
آمادگی شرکت پخش گلستان برای سوخت‌رسانی در نوروز
 
در نشست مشترک مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان با مدیران و مالکان جایگاه‌های عرضه سوخت این استان، سرپرست منطقه از آمادگی این شرکت برای سوخت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی خبر داد.
 
در این نشست که به منظور هماهنگی و آماده‌سازی مجاری عرضه استان برگزار شد، حمداله حبیبی، سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان ضمن قدردانی از تلاش مالکان و مدیران جایگاه‌ها و همه زحمتکشان عرصه سوخت‌رسانی، گفت: به یاری خداوند متعال و کوشش شبانه‌روزی شما عزیزان، سوخت‌رسانی در فصل سرما در همه زمینه‌ها به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت انجام شد.
 
وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و ذخیره‌سازی مناسب انواع فرآورده‌های نفتی در انبارهای نفت استان، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان آمادگی کامل برای عرضه و توزیع در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی سال ۹۷ را دارد و همه امکانات در اختیار را به‌کار می‌گیرد تا بهترین شرایط را برای سوخت‌رسانی مطلوب و رضایتمندی مردم شریف استان و مسافران و زائران حضرت ثامن الحجج (ع) فراهم کند.
 
حبیبی بیان کرد: هم‌اکنون ۱۳۰جایگاه عرضه سوخت (۷۲ جایگاه عرضه فرآورده مایع و ۵۸ جایگاه CNG) با پراکندگی مناسب در استان فعال و آماده خدمات‌رسانی به هموطنان است.
 
در این نشست علیرضا راجی، معاون بازرگانی منطقه گلستان به طرح «نظارت بر عرضه مطلوب سوخت» اشاره کرد و افزود: همکاران و کارشناسان شرکت ملی پخش منطقه گلستان در واحدهای مختلف به صورت شبانه‌روزی بر نحوه فعالیت‌های جایگاه‌ها و کیفیت و کمیت فرآورده‌های نفتی عرضه شده در قالب گروه‌های بازرسی، نظارت ویژه و مستمر خواهند داشت.
 
وی ضمن تاکید بر تکریم شایسته مراجعان به جایگاه‌ها، از همه مدیران و متصدیان جایگاه‌ها خواست با خرید به‌موقع فرآورده‌های نفتی و انجام برنامه‌ریزی‌های لازم، آماده پاسخگویی به افزایش عرضه بنزین و سوخت‌رسانی مناسب باشند.
 
بازدید از مجاری عرضه استان زنجان با اولویت جایگاه‌های پرتردد
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان نیز از آغاز مرحله نخست طرح کنترل و نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت این استان خبر داد و گفت: بازرسی از جایگاه‌های استان با اولویت جایگاه‌های پرتردد و با اعزام نفرات عملیاتی و روابط عمومی در حال انجام است.
 
محمود آقامحمدیان ضمن اشاره به تحقق مطلوب سوخت‌رسانی و جلب رضایت مردم شریف و مسافران نوروزی عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و افزایش تردد مسافران و به منظور کسب آمادگی لازم با توجه به فرصت باقیمانده تا آغاز تعطیلات، ضروری است همه امکانات و منابع جایگاه‌ها آماده‌ شود.
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان همچنین با اشاره به موقعیت استان زنجان به عنوان کریدور غرب به شرق و افزایش حجم تردد مسافران، اقدام‌های اساسی در جایگاه‌ها را حصول اطمینان از آماده به کار بودن همه تلمبه‌های فروش و پیگیری مستمر به منظور رفع مشکلات احتمالی، رعایت نکات ایمنی به منظور ارتقای سطح ایمنی در هنگام سوختگیری، رفع آلودگی‌ها از سکوهای سوخت‌گیری، نظافت مستمر و تجهیز سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها برشمرد.
 
وی ترمیم آسفالت و بتن ورودی و خروجی و محوطه سوخت‌گیری، رنگ‌آمیزی جداول، خرید به موقع فرآورده به منظور جلوگیری از هرگونه تاخیر یا تعطیلی در ایام نوروز، حضور فرد پاسخگو به صورت ۲۴ ساعته در جایگاه و جلوگیری از هرگونه ایجاد مشکل احتمالی در جایگاه‌ها و تسهیل در سوخت‌رسانی را از دیگر اقدام‌ها بیان کرد.
 
آقامحمدیان در ادامه، به کشیک ۲۴ ساعته کارکنان جایگاه در این ایام خبر داد و افزود: افزون بر شماره‌های تماس شرکت، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۴۹۶۲۷ و مرکز پاسخگویی شرکت به شماره ۰۹۶۲۷ به منظور رسیدگی به شکایات مردمی و نیز نرم‌افزار پمپ‌بنزین‌یاب نیز برای بهره‌برداری مسافران در دسترس است.
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: این کنترل و بازدیدها از جایگاه‌های CNG نیز در امتداد جایگاه‌های سوخت مایع انجام می‌شود، ضمن این‌که مرحله دوم کنترل و نظارت نوروزی نیز در ایام تعطیل انجام خواهد شد.

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: