امروز: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۳
کد خبر: ۲۸۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:
کیمیا پرس- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ذخیره‌سازی بنزین و گازوئیل برای تعطیلات نوروز گفت:‌ در جلسات مستمر که با انجمن جایگاه‌داران و کانون جایگاه‌داران بنزین داشتیم، نرخ کارمزد جایگاه‌داران برای سال ۹۶ تعدیل(افزایش) یافته است.
به گزارش کیمیا پرس ، محمدرضا موسوی‌خواه  با اشاره به برگزاری  جلسات هماهنگی بین جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به منظور عرضه پایدار و مطمئن فرآورده‌های نفتی بنزین و گازوئیل در ایام نوروز، گفت: بر اساس تصمیم‌گیری صورت گرفته کارمزد جایگاه‌داران از سال 96 به میزان نرخ تورم تعدیل خواهد شد تا جایگاه‌داران بتوانند با خیال راحت به مردم خدمت‌رسانی کنند.
 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه نرخ جدید مطابق با نرخ تورم خواهد بود، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای تعدیل نرخ کارمزد سال97 نیز در حال انجام است و امیدواریم تا فروردین ماه این موضوع نیز نهایی شود.
 
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ذخیره‌سازی بنزین و گازوئیل برای تعطیلات نوروز،‌گفت:  خوشبختانه وضعیت ذخیره بنزین و گازوئیل برای تعطیلات نوروز در حد ایده‌ال است،مشکلی بابت سوخت‌رسانی در این ایام نداریم و پیش‌بینی‌های لازم در این باره شده است.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: