امروز: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۹
کد خبر: ۲۸۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
توصیه سخنگوی شرکت ملی پخش:
کیمیا پرس- سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با اشاره به احتمال وقوع تخلف در برخی از جایگاه های دولتی و خصوصی بنزین گفت: مصرف کنندگان در صورت مشاهده تخلفات حتما با شماره که مربوط به بازرسی شرکت ملی پخش است تماس بگیرند.
به گزارش کیمیا پرس ، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی  با اشاره به احتمال وقوع تخلفاتی چون اضافه پرداخت‌های سوخت‌گیری در برخی جایگاه‌های خصوصی و دولتی گفت: مصرف کنندگان در صورت وجود این تخلفات حتما با شماره 09627 که مربوط به بازرسی شرکت ملی پخش است تماس گرفته و ضمن بردن نام جایگاه و شماره نازل موضوع را درمیان بگذارند.
 
وی با اشاره به اینکه ممکن است هرچه به ایام آخر سال نزدیک می شویم این مشکلات بیشتر شود، تصریح کرد: در قدم اول باید مصرف کنندگان خودشان اقدام به سوخت گیری کرده و در قدم دوم اگر قصد دارند بهای سوخت را با کارت بانکی بپردازند حتما خودشان این کار را انجام دهند تا مشکلی مانند اضافه پرداخت پیش نیاید.
 
کاهی همچنین با اشاره به عرضه اکتان افزا در جایگاه های عرضه سوخت گفت: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی هرگز به مصرف کنندگان توصیه نمی کند که از این اکتان افزا استفاده کنند و جلوگیری از عرضه این اکتان افزا و محصولات مشابه در جایگاه های سوخت بر عهده شرکت ملی پخش نیست.
 
  اخیرا موارد متعددی از تخلفات در جایگاه های سوخت مشاهده شده است که متاسفانه برخی از جایگاه ها وجوهی بیش از مبلغ فروش بنزین از حساب بانکی مشتریان کسر کرده اند.
منبع: فارس
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: