امروز: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵
کد خبر: ۲۸۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در همایش مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی:
کیمیا پرس: یکی از شاخص‌های دولت تدبیر و امید، پایان گازرسانی به تمامی شهرها و حدود ۹ هزار روستا طی ۴ سال است که این شاخص اکنون وظیفه ما را در حفظ و نگهداری این دستاوردها، بیشتر می‌کند.
به گزارش کیمیا پرس، حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران که در همایش مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی سخن می‌گفت، با بیان این مطلب، اظهار داشت: ایجاد شبکه و انشعاب یکی از افتخارات این شرکت بوده که در قالب پروژه‌های بزرگ تعریف و انجام شدند؛ به رغم آن که ما همه افتخارات خود را روی پروژه‌ها گذاشته‌ایم، ولی این نکته را نباید فراموش کرد که کار مهم ما افتخار به نیروهای انسانی، ایجاد اعتماد بین کارمندان و برند شدن است.
 
وی با بیان این که چنان‌چه بخواهیم در دنیا موفق بوده و صادرات و ارزآوری و ... داشته باشیم، باید بتوانیم با دنیا تعامل مناسب برقرار کنیم بدون آن که از مواضع برحق خود کوتاه بیاییم، گفت: ما می‌خواهیم در فضایی که فشار بر روی ما چه از داخل و چه از خارج، بسیار است، الگو و برند شویم که امری بسیار دشوار است و نیاز به تلاش و پشتکار فراوان دارد.
 
مهندس عراقی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: اصلاح فرآیندها در سازمان، اصلی‌ترین و مهم‌ترین کار مدیریتی است ولی این فرآیند را باید به گونه‌ای انجام دهید که همزمان با ارزیابی اقتصادی، افزایش کیفیت را نیز برای سازمان به ارمغان بیاورد.
 
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به وظایف مدیریتی در بخش استراتژیک، گفت: برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، بسیج منابع، هدایت و رهبری و ارزیابی از جمله وظایف مدیریتی در این بخش است که باید به نحو احسن انجام شود.
 
وی در ادامه افزود: شما باید به عنوان مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی تلاش کنید تا به جای خدمتگزار بودن برای کارمندان خود، آنها را توانمند کرده و فضای اعتماد بین کارکنان خود ایجاد کنید.
 
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به این که منابع انسانی ارزشمند، نیازمند جلب اعتماد است، اظهار داشت: به غیر از این باشد، یعنی شما در حال از بین بردن منابع انسانی خوب خود هستید.
 
این گزارش می‌افزاید، در این همایش یک‌روزه که با حضور مدیر و معاونین گازرسانی و مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی برگزار شد، نکات اصلی و مورد توجه شرکت‌ها با آغاز فصل سرد سال بررسی و هماهنگی‌های لازم به عمل آمد.

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: