امروز: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
کد خبر: ۲۸۸۶۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
مدیر عامل شرکت ملی گاز:
کیمیا پرس: مدیرعامل شرکت ملی گاز، شفافیت و پاسخگویی را دو رکن مهم سلامت اداری دانست و گفت: در سایه استقرار و توجه به آن، می‌توان زمینه‌های بروز فساد را کمرنگ کرده و سلامت اداری را برای سازمان و سرانجام برای جامعه به ارمغان آورد.
به گزارش کیمیا پرس، حمیدرضا عراقی به منظور قدردانی از شرکت ملی گاز به عنوان شرکت برگزیده در حوزه سلامت اداری در صنعت نفت برگزار شد، گفت: داشتن نظام اداری سالم برای شرکت ملی گاز که میلیون‌ها مشترک در سراسر کشور دارد، ضروری‌ترین خدمت به مشترکان است.
 
وی گفت: پس از ابلاغ بخشنامه وزیر نفت در سال ۹۴ به چهار شرکت اصلی وزارت نفت، شرکت ملی گاز نیز مکلف به پیاده سازی قانون یادشده برای سنجش شاخص‌های ۹ گانه موضوع ماده ۲۸ این قانون شد.
 
در این زمینه با تشکیل نشست‌های  هم اندیشی و استفاده از خرد جمعی کارکنان و تشکیل کمیته راهبری سلامت نظام اداری گام‌های مثبتی به منظور اجرایی شدن قانون اشاره شده، برداشته شد و این مهم تا ارتقای کامل سلامت نظام اداری و پیاده سازی آن ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: اکنون در همه شرکت‌ها، کمیته ارتقای سلامت اداری وجود دارد و در حقیقت همکاری به منظور بررسی و پیاده سازی مدل، برای پیشگیری از بروز فساد، از جمله اقدام‌هایی است که در این کمیته‌ها، انجام می‌شود.
 
نشست قدردانی از اقدام‌های شرکت ملی گاز ایران در حوزه سلامت اداری امروز سه شنبه (۲۸ شهریورماه) با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز، سید رحیم عقیق، مشاور وزیر نفت و مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت نفت و هیئت همراه برگزار شد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: