امروز: ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
کد خبر: ۲۸۷۹۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
کیمیا پرس- پمپ سی.ان. جی در شهر دشتک از توابع شهرستان اردل همزمان با سومین روز هفته دولت با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری و هیأت همراه افتتاح شد.
به گزارش کیمیا پرس به نقل از ایسنا، قاسم سلیمانی دشتکی عصر روز گذشته چهارم شهریور ماه در آئین افتتاح پمپ سی.ان.جی در دشتک شهرستان اردل، اظهار کرد: عملیات اجرایی این طرح در سال گذشته آغاز و با اعتبار 20 میلیارد ریال اکنون افتتاح شد.
 
استاندار افزود: در دولت تدبیر و امید با توجه به مناطق کمتر برخوردار کشور مانند چهارمحال و بختیاری تحول بزرگی در آبرسانی، برق‌رسانی، گازرسانی، خدمات بهداشتی و درمانی، رشد شاخص‌های عمرانی و رونق اقتصادی شهرستان اردل ایجاد شد.
 
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران نقش موثر و بسزایی در ایجاد زیرساخت‌ها و ایفای خدمات مختلف در جامعه داشته است، تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران وضعیت زیرساخت‌ها،خدمات،آموزش،  تحصیل، تجهیزات، امکانات، درمان، بهداشت، درمان و ....در بخش‌های مختلف ایران نامطلوب بود و اکنون به برکت این انقلاب خدمات فراوانی در حوزه‌های مختلف ارائه شده است.
 
سلیمانی دشتکی عملکرد تمامی دولت‌های جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت کشور را مطلوب دانست و گفت: مشکلات ایران همانند تورم، ضعف اقتصادی و تحریم‌ها با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید نیز مدیریت، کنترل و تا حدودی رفع شد.
 
وی خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید تعامل و همکاری همه جانبه مسئولان اجرایی استان و مردم به دور از هرگونه نظر سیاسی و شخصی نیز باعث توسعه استان در بخش‌های مختلف شد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: