امروز: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
کد خبر: ۲۸۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
با هدف ارتقا تعامل با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و تحقیقاتی
کیمیا پرس: معاون منابع انسانی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از آغاز به کار دوره‌های کارآموزی ویژه کارآموزان دانشگاه‌ها در محل این مدیریت، خبر داد.
به گزارش کیمیا پرس، عباس سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: به شیوه هر سال، طبق تقویم و برنامه‌ریزی آموزشی مدیریت اکتشاف و بر اساس سهمیه‌های در نظر گرفته شده برای هر دانشگاه، کارآموزانی از سوی مراکز دانشگاهی سراسر کشور در رشته‌های ژئوفیزیک، زمین‌شناسی، مهندسی نفت و حفاری برای گذراندن دوره‌های کارآموزی به مدیریت اکتشاف معرفی می‌ شود.
سلیمانی با اشاره به توان علمی و فنی مدیریت اکتشاف به ‌عنوان یک سازمان دانش‌بنیان در سطح صنعت نفت، گفت: این مدیریت با بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت خود نسبت به پذیرش دانشجویانی از دانشگاه‌های سراسر کشور برای گذراندن دوره کارآموزی اقدام کرده است.
وی  توضیح داد: مهمترین بخش دوران دانشجویی، دوران کارآموزی است چرا که در این مرحله دانشجو می‌تواند دانشی که فراگرفته را به منصه ظهور برساند و آن را کاربردی کند.
سلیمانی با اشاره به ماموریت مدیریت اکتشاف در تربیت و پرورش نخبگان و جوانان دانش‌آموخته دانشگاه‌ها، ابراز امیدواری کرد که دانشجویان از برنامه‌های آموزشی در نظر گرفته شده برای آنان توسط اداره آموزش و برنامه‌ریزی مدیریت اکتشاف، حداکثر استفاده و بهره را ببرند.
به گفته وی، برگزاری دوره های کارآموزی می تواند ضمن تحقق بخشی از مسئولیت های اجتماعی مدیریت اکتشاف در محیط پیرامونی، ارتباط ابن مدیریت را با مراکز علمی، دانشگاهی، پژوهشی و تحقیقاتی، افزایش دهد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: