امروز: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۱
کد خبر: ۲۸۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
کیمیا پرس: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : از مرداد ماه سال جاری طرح برند در منطقه ساری اجرایی شده است .
به گزارش کیمیا پرس، حسینعلی طالبی در اولین جلسه هماهنگی اجرای طرح برند که با حضور معاونت ها و روسای واحدهای مربوط با طرح برند برگزار شد، بیان کرد : برای اجرای طرح برند نیاز به بستر سازی بوده و منطقه ساری در تلاش است تا طرح برند که منافع شرکت و رفاه مردم را به دنبال دارد اجرایی کند.
 
طالبی ادامه داد : در حال حاضر منطقه ساری به صورت مستقیم بر نحوه عملکرد جایگاهها در دو حوزه کیفی و کمی نظارت داشته و با اجرایی شدن طرح برند و تحت پوشش قرار گرفتن جایگاهها توسط شرکتهای صاحب نشان  ، کلیه مسئولیت جایگاهها و نظارت بر نحوه عملکرد آنها بر عهده این شرکتها  می باشد .
 
وی افزود : در آینده نزدیک منطقه ساری با نظارت بر عملکرد شرکت های صاحب نشان ، نقش حاکمیتی خود را ایفا می کند .
 
در ادامه معاون بازرگانی منطقه اظهار کرد : طرح برند از تاریخ 96.5.1 در منطقه ساری  به اجرا در آمده و شرکتهای صاحب نشان  با الویت بومی بودن که به تایید منطقه ساری رسیده اند کار خود را آغاز کردند.
 
مراد اسلامی تاکید کرد : اجرای طرح برند مزایای زیادی دارد و ابهاماتی نیز وجود دارد که باید سریعا رفع شود .
 
اسلامی گفت : در حال حاضر درصد بالایی از جایگاهها تحت پوشش شرکتهای صاحب نشان قرار گرفته اند که از اول مرداد ماه با اجرای طرح برند به شیوه جدید با آنها برخورد می شود .
 
در پایان جلسه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اهتمام معاونتها و واحدهای مرتبط را برای اجرای هرچه سریعتر این طرح را خواستار شد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: