امروز: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۷
کد خبر: ۲۸۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
کیمیا پرس: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از توزیع بیش از ۹۵ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر فرآورده در بهار امسال در استان خبر داد.
به گزارش کیمیا پرس، لطف اله مسعودی ضمن اعلام خبر فوق گفت : با توجه به وضعیت آب و هوا در فصل بهار و افزایش مسافرت گردشگران به استان ، در مصرف بنزین شاهد افزایش بوده ایم.
 
مسعودی سهم بنزین مصرفی این منطقه در بازده زمانی یاد شده ۵۴ میلیون و ۷۲۲ هزار لیتر اعلام و تصریح کرد: مصرف این فرآورده در قیاس با مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش داشته است.
وی افزود : در سه ماهه نخست امسال نزدیک به ۴۰ میلیون لیتر فرآورده نفتگاز در این منطقه مصرف شده است که در قیاس با بازده زمانی سال قبل شاهد رشد تقریباً ۱۵ درصدی بوده ایم .  
مدیر منطقه خاطر نشان کرد : با کاهش کمتر از یک درصدی مصرف نفت سفید در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ، مصرف این سوخت به ۸۰۸ هزار لیتر رسیده است .
 
وی از کاهش ۳۱ درصدی مصرف فرآورده نفت کوره به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری با کاهش فرآورده های نفتی مصرف منطقی فرآورده های نفتی را در استان شاهد باشیم.  
مسعودی در پایان افزود : در سه ماهه نخست امسال مصرف سی ان جی ۲۱  میلیون و ۴۶۰ هزار متر مکعب می باشد که نسبت به مشابه سال قبل به میزان ۲۱ میلیون و ۲۶۰ هزار بوده شاهد افزایش رشد کمتر از یک درصد مصرف بوده ایم.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: