امروز: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
کد خبر: ۲۸۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
مدیر HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران:
کیمیا پرس: مدیر HSE و پدافند غیر عامل شرکت ملی نفت ایران در پنجمین گردهمایی روسای بهداشت، ایمنی، محیط زیست وپدافند غیرعامل این شرکت بر الزام مشارکت همه واحد ها به منظور پیشبرد اهداف این حوزه تأکید کرد.
به گزارش کیمیا پرس، سیاوش درفشی در پنجمین گردهمایی روسای بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران که صبح روز گذشته (۲ مرداد ۱۳۹۶) در مرکز همایش های تخصصی وزارت نفت (کوشک) آغاز به کار کرد،  با بیان اینکه در ۴ دوره این همایش تلاش شده است با ریشه یابی مسائل و یافتن راهکار به توسعه بهینه صنعت کمک کنیم، گفت: تلاش می شود هر سه ماه یکبار در یکی از مناطق شرکت ملی نفت ایران این همایش برگزار شود و اهداف و برنامه های HSE مورد بازبینی قرار گیرد.
وی این جلسات را محلی برای یافتن راه کارهایی به منظور حل مسائل به صورت جمعی دانست و گفت:‌ در دوره قبل که به میزبانی شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شد برای ورود HSE به مدیریت پروژه مذاکراتی بیان شد و با توجه به اینکه پروژه های متعددی در غرب کارون در حال انجام است ضرورت دارد HSE در این حوزه ورود کند.
درفشی از بررسی تهدیدها در حوزه پدافند غیر عامل در این نشست یاد کرد و گفت: ما با بررسی تهدیدهای محیطی برنامه های گسترده ای را برای این موضوع در منطقه اجرایی کردیم.
مدیر بهداشت، ‌ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران با ذکر دیگر مسائل دوره چهارم این همایش گفت: permit to work، آبگیری هورالعظیم و چند مسئله دیگر در این همایش بررسی شد و به پیشرفت های خوبی در این حوزه دست یافتیم.
وی به بررسی مسائل جدید در پنجمین دوره از این همایش ها اشاره کرد و گفت: مسائلی همچون بیمه و مدیریت خوردگی در HSE‌ از اهمیت بالایی برخوردار هستند که در شرکت ملی نفت ایران کمتر به آن ها توجه شده است و در این همایش دو روزه به آن ها پرداخته می شود.
گفتنی است این نشست با حضور رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیر صنعتی، سید باقر مرتضوی، مدیرکل HSE وزارت نفت، محمد علی مطیعی، معاون محترم امور انرژی سازمان پدافند غیرعامل، سیاوش درفشی، ‌مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران و روسای HSE و پدافند غیر عامل شرکت های تابعه در مرکز همایش های تخصصی قیطریه (باشگاه کوشک) به مدت دو روز ادامه دارد.
برچسب ها: HSE ، کیمیا پرس
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: