امروز: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
کد خبر: ۲۸۷۲۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
کیمیا پرس: جمعي از مديران وزارت نفت و شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب از پروژه ساخت مته حفاري جهاد دانشگاهي خوزستان بازديد كردند.
به گزارش کیمیا پرس، سيدعليرضا علوي سرپرست جهاد دانشگاهي خوزستان در اين بازديد با اشاره به سابقه فعاليت‌هاي اين سازمان در عرصه‌هاي مختلف، گفت: با توجه به نياز موجود در صنعت نفت در بخش قطعه‌سازي، پژوهشكده تكنولوژي توليد جهاد دانشگاهي خوزستان كار طراحي و تدوين دانش فني مته‌هاي حفاري را آغاز كرد و خوشبختانه با تلاش جهادي همكاران، دانش فني ساخت مته‌هاي حفاري بومي شد و اسفندماه سال گذشته نيز تست ميداني اين مته با موفقيت به انجام رسيد.
 
وي افزود: اين محصول ملي، حاصل اعتماد مديران و كارشناسان وزارت نفت و شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب به محصولات توليد داخل است و اكنون شاهديم كه همكاري مشترك صنعت و جهاد دانشگاهي، منجر به توليد محصولي بومي و با كيفيت شده است.
 
در اين بازديد جمعي از مديران و كارشناسان وزارت نفت و شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب و همچنين تعدادي از اعضاي هيات علمي گروه مكانيك دانشگاه تهران به عنوان بازرس شخص ثالث حضور داشتند و گزارشي از روند پيشرفت پروژه به آنها ارائه شد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: