امروز: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۸
کد خبر: ۲۸۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
کیمیا پرس: در سومين همايش مسئوليت اجتماعي صنعت نفت،‌ شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران حائز رتبه دوم در زمينه مسئوليت اجتماعي شد و علي اصغر سالمي مدير منابع انساني و سرپرست روابط عمومي شركت لوح تقدير و تنديس اين دوره را به نمايندگي از سوي مديرعامل شركت دريافت كرد.
به گزارش کیمیا پرس، در سومين همايش مسئوليت اجتماعي صنعت نفت،‌ شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران حائز رتبه دوم در زمينه مسئوليت اجتماعي شد و علي اصغر سالمي مدير منابع انساني و سرپرست روابط عمومي شركت لوح تقدير و تنديس اين دوره را به نمايندگي از سوي مديرعامل شركت دريافت كرد.
 
در اولين روز از سومین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت که با شعار سیاستگذاری-اقدام موثر-گزارش‌دهی پایدار» در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، سيد امير طالبيان دبير همايش گفت: در فرآيند توزيع بنزين تحويلي به مردم استانداردهاي بين المللي كيفيت و زيست محيطي در پالايشگاه ها، شركت پالايش و پخش و شركت خطوط لوله و مخابرات نفت رعايت مي شود.
 
در روز پایانی همايش هم نشستی با عنوان «تبیین زمینه های اخلاقی و حقوقی مسئولیت اجتماعی شرکت و اسناد بالادستی مرتبط در صنعت نفت»، به ریاست عباس کاظمی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران برگزار شد و به ترتیب مشاور مدیرعامل شرکت رامپکو، معاون برنامه ریزی و تجهیز منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، درباره مباحث CSR مختلفی را همچون راهبردهای مسئولیت اجتماعی در شرکت ملی پالایش و پخش در پرتو اسناد بالادستی، مدل مدیریتی مسئولیت اجتماعی در بخش خصوصی و چالش ها و فرصت های آن و... مطرح کردند.
 
در گزارش دوسالانه مسئوليت اجتماعي شركت كه مورد ارزيابي كميته CSR قرار گرفت، توجه به آموزش كاركنان، ارائه خدمات مددكاري و مشاوره به خانواده ها، خدمات رفاهي و ورزشي، توجه به بهداشت و محيط زيست، طرحهاي پژوهشي و بهينه سازي مصرف انرژي، فرهنگ سازي رعايت حريم خط لوله از طريق تعامل با وزارت آموزش و پرورش كه براي اولين بار در صنعت نفت روي داد و .... به تفكيك اشاره شده است.
 
مسئولیت اجتماعی شرکت‌ بر ایده فراتر رفتن از الزامات قانونی فعالیت کسب‌ وکارها و رسیدن به تأثیرگذاری مثبت بر محیط و ذینفعان از جمله مشتریان، مردم اجتماعات میزبان کسب‌وکار، کارکنان و همه آن‌ها که تحت تأثیر فعالیت شرکت قرار می‌گیرند بنا شده است.
 

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: