امروز: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۶
کد خبر: ۲۸۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
کیمیا پرس: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با اشاره به اجرای طرح درجه بندی جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی در نیمه اول امسال ، گفت: هم اکنون ۷۴درصد از جایگاه های عرضه این منطقه با کسب شاخص های کیفی، رتبه ممتاز را به خود اختصاص داده اند.
به گزارش کیمیا پرس، فریدون یاسمی با بیان این مطلب در جلسه هم اندیشی جایگاهداران استان افزود: با اجرای طرح درجه بندی جایگاهها در نیمه اول امسال، ارزیابی ۶۴ باب جایگاه سوخت در دستور کار گروههای تخصصی ارزیاب قرار گرفت که افزایش درجه جایگاهها با سیر صعودی خوبی همرا بوده است .
یاسمی با بیان این که کنترل و ارزیابی جایگاه ها در دو ‌مرحله و هر شش ماه یکبار انجام می شود، تصریح کرد: با توجه به پیگیری و اهتمام کارشناسان منطقه، هم اکنون ۴۷باب جایگاه درجه ممتاز و هفت باب جایگاه نیز درجه یک را به خود اختصاص داده اند .
وی در ادامه با اشاره به شرایط جغرافیای منطقه و شروع سفرهای تابستانی و حضور چشمگیر مسافرین در استان با توجه به شرایط طبیعی و وجود بازراچه های خرید مرزی افزود: می طلبد مالکین و متصدیان جایگاهای عرضه استان شرایط لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به مراجعین جایگاههای منطقه را فراهم نمایند و با رعایت دستور العمل های طرح درجه بندی نسبت به ارتقای جایگاه خود نیز اقدام کنند.
این مقام مسئول به حضور کاروانهای زیارتی راهیان نور در استان و بازدید از مناطق عملیاتی موجود در شهرستانهای بانه، مریوان و سنندج اشاره و خواستار توجه جدی مجاری عرضه این نواحی جهت ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان از جمله در مدار بودن کلیه تلمبه های عرضه ، خرید به موقع فرآوده و نظافت سرویسهای بهداشتی و نمازخانه این جایگاها شد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: