امروز: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱
کد خبر: ۲۸۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرد
کیمیا پرس: اداره اطلاعات انرژی آمریکا انتظار دارد به دلیل دورنمای قیمت پایین‌تر نفت، تولید نفت خام آمریکا کمتر از پیش بینی ماه گذشته این سازمان، در سال ۲۰۱۸ رشد کند.
به گزارش کیمیا پرس، در گزارش ماهانه "دورنمای انرژی کوتاه مدت" اداره اطلاعات انرژی آمریکا، پیش بینی شده است تولید نفت خام آمریکا در سال ۲۰۱۸ به ۹.۹ میلیون بشکه در روز در مقایسه با ۹.۳ میلیون بشکه در روز در سال جاری می‌رسد که ۵۷۰ هزار بشکه در روز افزایش نشان می‌دهد. این سازمان ماه گذشته میزان افزایش سال به سال تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۸ را ۶۸۰ هزار بشکه در روز پیش بینی کرده بود.
 
پیش‌بینی این سازمان برای تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۷ بدون تغییر ماند.
 
مدیر موقت اداره اطلاعات انرژی آمریکا در این باره اظهار کرد: پیش‌بینی قیمت پایین‌تر برای نفت، باعث می‌شود از رشد پیش بینی شده تولید نفت آمریکا در سال آینده در مقایسه با پیش بینی قبلی اندکی کاسته شود.
 
اداره اطلاعات انرژی آمریکا قیمت نفت برنت در سال ۲۰۱۸ را ۵۲ دلار در هر بشکه پیش‌بینی کرد که ۴ دلار نسبت به پیش‌بینی ماه گذشته کمتر بود. با این‌همه تولید ۹.۹ میلیون بشکه در روز همچنان رکورد تولید بالایی برای آمریکا خواهد بود.
 
تولید نفت رو به رشد آمریکا، اوپک را برای کاهش تولید به منظور مقابله با اشباع عرضه جهانی که ریزش قیمت را به دنبال داشته است، تحت فشار قرار داده است.
 
براساس گزارش رویترز، انتظار می‌رود رشد تقاضای آمریکا در سال ۲۰۱۷ اندکی کمتر از پیش بینی قبلی بوده و به ۳۱۰ هزار بشکه در روز در مقایسه با ۳۲۰ هزار در پیش بینی ژوئن برسد. این سازمان پیش‌بینی می‌کند تقاضای آمریکا در سال میلادی آینده به میزان ۳۶۰ هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند که بالاتر از پیش بینی ۳۱۰ هزار بشکه در روز در ماه گذشته است.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: