امروز: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۲۷۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
کیمیا پرس: مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و رئیس بندر آنتورپ بلژیک در جریان دیداری راههای گسترش همکاری های دو جانبه را بررسی کردند.
به گزارش کیمیا پرس ، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه جمعی از مدیران صنعت پتروشیمی با  فرانک گی کنس(FrankGeerkens) رئیس بندرآنت ورپ(port of Antwerp) واقع در کشور بلژیک دیدار کردند.
 بر اساس این گزارش، در این ملاقات مذاکراتی در زمینه آموزش HSE و آتش نشانی و همچنین استفاده از ظرفیت بندر آنتورپ برای صادرات محصولات پتروشیمی ایران و به نقاط  مختلف جهان انجام شد.
بر پایه این گزارش ، طرفین توافق  کردند در روند مذاکرات آتی خود راههای افزایش همکاری های مشترک را در تمام ابعاد بررسی کنند.
همچنین در این دیدار، مدیران ارشد بندر آنت ورپ از معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خواست تا از دومنطقه ویژه انرژی پارس  و ماهشهر بازدیدی داشته باشند .
گفتنی است، در جریان این دیدارهیئت ایرانی  در قالب یک تور دریایی از بندر صادراتی آنت ورپ به ویژه قابلیت های صادرات محصولات پتروشیمی آن بازدید کردند.
بندر آنت ورپ یکی از بزرگترین بنادر در جهان به شمار می‌آید. این یندر دومین بندر بزرگ اروپا و یکی از مراکز مهم حمل و نقل و تجارت در این قاره محسوب می‌شود. این بندر همچنین بزرگترین مجموعه یکپارچه پتروشیمی اروپا را در خود جای داده است.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: