امروز: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۳
کد خبر: ۲۷۴۴۶
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
کیمیا پرس: وقتی بنای یک جریان مقابله با رای مردم باشد به هر شکل و طریقی خود را بازسازی می کند برای تداوم این تقابل!
به گزارش کیمیا پرس، یک هفته ای است در بین کارمندان و مدیران جنوب نامه ای در حمایت از ادامه وزارت زنگنه در دولت روحانی دست به دست میشود که امضا و منتشر شود.بنا بر تحقیقی که " از نفت چه خبر" انجام داد مشخص شده است پشت امضای این نامه نه مدیر ارشدی است و نه مسئولی و فراتر از آن هیچ اجباری در کار نیست که اگر بود به شیوه دلواپس ها در کسری از ساعت یک نامه نوشته میشد و به اسم جمع کثیری از کارمندان بدون امضا منتشر میشد اما همین که امضای این نامه یک هفته طول کشیده است نشان میدهد جریان امضا کردن طبیعی و عادی جلو میرود، همین موضوع باعث نگرانی جریانات دلواپس به خصوص سایت نفت نیوز شد که در مطلبی کاملا دروغ نوشت که پشت امضای این نامه اجبار مدیران است که اگر کارمندی امضا نکند تهدید به برخورد اداری و این قبیل موضوعات شده و میشود.
 جریان این نامه دقیقا بر خلاف تصویری است که دلواپس ها و واسطه های رسانه ای شان از جایگاه زنگنه در جنوب میسازند. اینها همیشه بر این طبل کوبیدند که زنگنه در اهواز و دیگر شهرهای نفتی جنوب هیچ جایگاهی ندارد و زنگنه در بدنه نفت اصلا محبوب نیست. این برساخته ی کاذب در زمان انتخابات اوج گرفت و هر روز تقریبا نفت نیوز و دیگر واسطه های رسانه ای نوشتند که رای روحانی در خوزستان خوب نیست چرا که وزیر نفتش گند زده است. نتیجه عجیب رای خوزستان و حمایت قاطع از رییس جمهور به سقف کوبیدن این تحلیل سراسر کذب بود.
اما مگر دلواپس ها و واسطه ها از تک و تا میافتند؟ نه وقتی بنای یک جریان مقابله با رای مردم باشد به هر شکل و طریقی خود را بازسازی میکند برای تداوم این تقابل. همین است که وزیر معین اقتصاد مقاومتی در خوزستان که اهالی استان ونفتی ها از او رضایت دارند به هر صورتی شده است نباید در دولت تازه روحانی بر سر کار باشد، این خواسته دلواپسان نفتی است که امروز مقر شان شیخ بهایی جنوبی است. نفت نیوز و واسطه های دیگر هم جریان سازی رسانه ای را دنبال میکنند. یک روز خبر معرفی کاردر را میزنند یک روز برای زنگنه پست تازه میتراشند یک روز هم در مقابل نامه ای که در حال امضا شدن است حاشیه درست میکنند که امضا کنندگان در انفعال بیافتند ومنصرف شوند.
ایرانی ها به کوتاه بودن حافظه تاریخی معروفند اما بالا پایین شدن و سکوتهای نفت نیوز در برابر اقدامات امثال میرکاظمی در نفت فراموش شدنی نیست. وقتی در یک ساعت هفت نفر عضو هیات مدیره مناظق نفت خیز عوض شد،صدای نفت نیوز در نیامد، وقتی پروژه های ۳۵ ماهه در بوق و کرنا بود و مدام از انقلاب نفتی گفته میشد صدای نفت نیوز در نیامد و وقتی بابک زنجانی کشتی کشتی نفت و میعانات کشور را به اسم تحریم تحویل میگرفت و میفروخت صدای نفت نیوز در نیامد، اما امروز در مقابل یک نامه ی ساده و حمایتی متوسل به دروغ و حاشیه سازی میشود. زوال رسانه ای دلواپس ها مدتی است شروع شده است، صدایش را خودشان نمیشنوند تا به سنگ بزرگ برخورد کنند.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: