امروز: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۵
کد خبر: ۲۴۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران:
کیمیا پرس: یکی از وظایف و رسالت های ما در شرکت ملی گاز ایران مخصوصاً در حوزه بسیج، گرامیداشت یاد و خاطره ی شهداست.
به گزارش کیمیا پرس،یدالله رحمانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران، همزمان با 22 اسفند روز بزرگداشت شهداء، در مراسم یادواره ی 54 شهید سرافراز منتسب به کارکنان شرکت گاز استان اردبیل که با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، جمعی از رؤسا و مدیران کل استانی، فرماندهان سپاه در بسیج ادارات و کارخانجات، جمعی از خانواده معظم شهداء، ائمه جماعات و کارکنان این شرکت، در سالن اجتماعات ساختمان بهره برداری شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، اظهارکرد: یکی از وظایف و رسالت های ما در شرکت ملی گاز ایران مخصوصاً در حوزه بسیج گرامیداشت یاد و خاطره ی شهداء است و دعوت از خانواده های شهداء و تقدیر و تشکر از آنها نیز یکی از اولویت های کاری ماست .  
وی تصریح کرد: ولایت مداری یکی از خصوصیات بارز شهدای جنگ تحمیلی بوده و بعد از جنگ تحمیلی می توان این ولایت مداری را در نیروهای بسیجی لمس کرد.
رحمانی، افزود: در شرکت ملی گاز ایران 5244 هزار نفر ایثارگر ، حدوداً 1541 نفر جانباز جنگ تحمیلی ، 90 شهید ، 112 نفر آزاده سرافراز و1783 رزمنده که منسوبین 1718 نفر آنها در شرکت ملی گاز جذب شده که در خدمتگذاری در سنگر سازندگی نقش ایفا می کنند.
در ادامه این مراسم  مهندس خدائی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان والامقام و همچنین شهدای مدافعان حرم، اظهار داشت : تجلیل از شهداء و خانواده های معظم شهداء تجدید از ارزش هاست و با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری ، ما درحقیقت انقلاب ، اسلام ، قرآن ، استقلال ، اقتدار، آبرو و حیثیت را به برکت خون شهدای عزیزمان داریم.
این مقام مسئول افزود: برگزاری یادواره ی شهداء پیروی از مرام و روش شهداست همچنان که شهداء از همه ی هستی خود گذشتند و به عهدی که با خدا بسته بودند عمل کردند و ما نیز بجای مسائل مادی باید صداقت ، ایثار و توجه به مسائل معنوی و مرام شهداء را سرمشق زندگی خودمان قرار دهیم .
 در ادامه این مراسم کلیپ تصویری از شهدای منتسب به کارکنان شرکت گاز استان اردبیل پخش شد و با اهدای لوح سپاس و هدایاء به هر یک از خانواده های معظم شهداء به رسم یادبود مراسم پایان یافت.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: