امروز: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۶
کد خبر: ۲۳۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
سعید توکلی در بازدید از تأسیسات تقویت فشار گاز خاوران :
کیمیا پرس: تأسیسات تقویت فشار گاز خاوران، کریدور خطوط سراسری و از استراتژیک‌ترین و حساس‌ترین تأسیسات تقویت فشار گاز شرکت انتقال گاز ایران است.
به گزارش کیمیا پرس، سعید توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به همراه تعدادی از مدیران این شرکت و مسئولان منطقه 5 عملیات ضمن بازدید از تأسیسات خاوران، با اشاره به اهمیت منطقه ۵ عملیات در پایداری شبکه انتقال گاز کشور، گفت: این منطقه یکی از ‌مهم‌ترین مناطق عملیاتی کشور است که 70 درصد گاز انتقالی را به بهترین نحو به مبادی مصرف عبور می‌دهد و همواره شاهد رکورد شکنی‌های مختلف در این منطقه هستیم.  
توکلی با بیان این که این تأسیسات در تمام فصول سال با حداکثر توان در حال سرویس‌دهی و انتقال گاز است، از کارکنان آن تقدیر و تشکر کرد و نتیجه زحمات آن ها را قابل ستایش دانست.  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه این سفر در جشن پیروزی انقلاب اسلامی منطقه 5؛ در جمع همکاران و خانواده کارکنان این منطقه، حاضر شد و طی سخنانی، ایجاد آرامش از سوی خانواده‌ها برای همکاران شرکت انتقال گاز را با توجه به حساسیت کار، بسیار ضروری دانست .  
توکلی با بیان این که تلاش گران انتقال گاز ایران، با فشارهای مضاعف کاری و عملیاتی در چندین شیفت کاری و یا به صورت اقماری انجام وظیفه می‌کنند و گاهی به خاطر شرایط حساس انتقال گاز، به اجبار باید از خانواده دور باشند، تاکید کرد: توجه به برنامه های فرهنگی جهت خانواده ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه از همسران و فرزندان کارکنان برای این همراهی و همکاری قدردانی کرد و نقش پرسنل زحمت کش منطقه 5 را در انتقال 70 درصد گاز کشور، حیاتی عنوان کرد. 
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: