امروز: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳
کد خبر: ۲۳۳۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
کیمیا پرس: مدیر منطقه تهران در پیامی به آتش نشانانی که در حادثه آتش سوزی مخزن آلاینده های نفت خام به کمک این مجموعه شتافتند گفت: تلاش ها و زحمات نتیجه بخش تمامی نیروهای عمل کننده به خصوص نقش آفرینی آتش نشانان جان برکف در جریان این حادثه ، تحسین برانگیز و ستودنی بود.
به گزارش کیمیا پرس ، مهندس حسن باقریان در پیامی به آتش نشانان و امداد رسانان از تلاش بی شائبه نیروهای عمل کننده در این حادثه تشکر کرد.
 
متن این پیام به شرح ذیل است:
 
همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند : آتش نشانان شهیدان راه خدمت دشوارند و هرگز فراموش نخواهند شد.آنان خاطرات فداکاری های دفاع مقدس را زنده کردند. با استناد به فرمایش معظم له ، از دستگاه ها و افرادی که دراین حادثه با همه توان ، با همکاری و صمیمیت ،خشم آتش را فرو نشاندند تشکر می کنم. تلاش‌های خستگی ناپذیر و زحمات دستگاه ها و سازمان های مختلف به ویژه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ، اورژانس تهران، نیروی انتظامی، ستاد مدیریت بحران شهرداری باقرشهر، فرمانداری شهرری، پالایشگاه شهید تندگویان تهران، پخش منطقه تهران، نیروی هوائی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، بخشداری کهریزک و سایر عزیزانی که از هیچ کوششی فروگذاری نکردند و در عملیات اطفاء حریق با بکار گیری ظرفیت های موجود ، تداعی کننده مجاهدت عزت آفرین رزمندگان اسلام و صحنه های آتش و خون در دوران پرافتخار دفاع مقدس بود و تصویری زیبا و گویا از قامت برافراشته دلیرمردان دفاع مقدس را در برابر دیدگان به نمایش گذاشت.
 
بی تردید این همدلی ، درس ایستادگی ، پایداری و نهراسیدن در انجام وظیفه در هنگام مواجهه با خطرات بزرگ را به همگان می آموزد و تجربه‌ای بس گرانسنگ و ماندگار را در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی بی منت به ارمغان نهاده است.
 
تلاش ها و زحمات نتیجه بخش نیروهای عمل کننده به خصوص نقش آفرینی در جریان این حادثه ، تحسین برانگیز و ستودنی بود و یک بار دیگر اهمیت ، جایگاه و کارآمدی مدیریت جهادی در بحرانها را در میدان عمل اثبات و به نمایش گذاشت .
 
فرض دانسته مراتب تشکر از زحمات بی شائبه یکایک عزیزان ، که با توجه به امکانات و تجهیزات محدود و با بسیج و بکارگیری از ظرفیت های موجود ، خالصانه آنچه داشتند درطبق اخلاص نهادند را اعلام و صمیمانه قدردانی و سپاس گذاری نموده و سلامتی و موفقیت روز افزون برایشان آرزو می کنم .
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: