امروز: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
کد خبر: ۲۱۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان در دیدار با رابطین خبر ادارات گازرسانی
کیمیا نیوز: رابطین خبر ادارات گازرسانی با مهندس علوی مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان دیدار و در راستای گسترش کیفی و کمی اطلاع رسانی و مشکلات موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.
به گزارش کیمیا نیوز، مهندس علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در این دیدار از حضور حداکثری رابطین خبر و مجهز بودن تمامی ادارات گازرسانی سطح استان به این نیروی خبری اظهار خرسندی کرد و گفت: نیروی های تلاشگر و دلسوزی که درکنار وظیفه اصلی خود، رسالت خبرنگاری و اطلاع رسانی را نیز پذیرفته اند، باید بدانند مسئولیت خطیر و حساسی را برعهده گرفته اند.
وی با اشاره به اینکه یک خبر می تواند اثرات شگرفی بر یک جامعه داشته باشد، اظهار داشت: خبرنگاری که خبر را تهیه می کند باید اهلیت داشته باشد و در تهیه و انعکاس خبر شرط امانتداری را رعایت کند.
 به گفته علوی، رابطین خبر، خبرنگاران حرفه ای حوزه گاز هستند و بازگو کننده مجموع فعالیت ها و خدماتی که در نواحی گازرسانی انجام می گیرد و علاوه بر آن، باید مشکلات و  نواقص موجود را نیز انعکاس دهند.
این مقام مسئول تصریح کرد: هدف ما حرکت به سمت تعالی است؛ اگر دچار سکون  و رخوت شویم از صحنه رقابت و خدمات رسانی اثربخش عقب می مانیم و رضایت عمومی از خدمات ما کاهش می یابد، لذا شما رابطین خبر که رسالت خبرنگاری و اطلاع رسانی را بر عهده گرفته اید باید در جهت نفع عمومی و مشکلاتی که  ممکن است به خدمات ما آسیب بزند، خبر تهیه کنید و عامل بازدارنده این مشکلات باشید.
در بخش دیگری از این نشست، رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان نیز، عملکرد رابطین خبر را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: گروه رابطین خبر از مرداد ماه 1393  با 17 رابط خبر کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر  با 32 رابط که از این تعداد 5 رابط خبر مربوط به واحدهای ستادی از قبیل حراست، اجرای طرح ها، خدمات فنی و مهندسی، خدمات فنی و فروش و امور کالا و مابقی مربوط به نواحی تابعه و مناطق شش گانه شرکت گاز استان اصفهان هستند، کار خود را ادامه می دهد.
سیدحسن موسوی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون، بالغ بر  129 خبر در بخش اخبار بلند در پرتال داخلی درج که از این تعداد 114  خبر در وب سایت شرکت منعکس و همچنین در بخش اخبار کوتاه که عمدتاً مربوط به نواحی گازرسانی است نیز، از ابتدای سال تاکنون، بالغ بر 93 خبر و در بخش اخبار تصویری نیز 62 خبر انعکاس یافته است.
سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه بیش از 98 درصد اخبار شرکت گاز استان در سایت شرکت ملی گاز ایران و در رسانه های کشور منعکس می شوند، گفت: برای  بهبود اطلاع رسانی و شیوه صحیح نگارش خبر،  تاکنون 5 دوره آموزشی خبر نویسی و یک دوره آموزش  عکاسی خبری برای رابطین خبر برگزار شده است.
گفتنی است، در ادامه این نشست، رابطین خبر ،مشکلات و مسائل مرتبط با اداره گازرسانی محل فعالیت خود را در قالب پرسش و پاسخ با مهندس علوی در میان گذاشتند.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: