امروز: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸
کد خبر: ۲۱۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
رئیس آموزش شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد
کیمیا نیوز: در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های مجموعه آموزش شرکت ملی گاز ایران و همچنین به جهت ارتقای سطح آموزشی کارکنان صنعت گاز، سمینار آموزشی اعضای هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در دی ماه سالجاری در بندرعباس برگزار شد.
به گزارش کیمیا نیوز، مهندس محمدحسین نوروزی مدیرعامل این شرکت ضمن عرض خیرمقدم، گزارش مختصری از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این شرکت را اریه کرد.
 
در ادامه این سمینار آموزشی، اسحاق فرشیدی رئیس آموزش شرکت ملی گاز ایران یکی از اهداف اصلی مجموعه آموزش ستاد را استقرار و اجرایی کردن نظام یکپارچه آموزش در سطح صنعت گاز کشور برشمرد و گفت: آموزش ستاد، دوره های متعددی را در زمینه های مختلف جهت اعضای هیات مدیره های شرکت های تابعه صنعت گاز کشور به صورت مدون و یکپارچه برنامه ریزی و تبیین کرده تا بدنبال آن در راستای ترویج و توسعه مباحث آموزشی و مدیریتی در سطح ملی گاز، گام های موثری برداشته شود.
 
در روز نخست سمینار آموزشی دکتر شیخ، استاد برجسته و مجرب کشوری و بین المللی در خصوص مدیریت منابع انسانی و تدوین و برنامه ریزی اهداف مدیریتی در زمینه حفظ و برقراری ارتباط با نیروی انسانی در سازمان گزارشی را بصورت تصویری به شرکت کنندگان ارایه کرد.
 
همچنین در ادامه این سمینار و در روز دوم، پروفسور ساعتچی استاد برجسته بین المللی با تشکیل کارگروه های تخصصی با حضور شرکت کنندگان در دوره مربوطه در خصوص مدل های نظام مند و بکارگیری اثربخشی منابع انسانی در مدیرت سازمان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: