امروز: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
کد خبر: ۱۴۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
معاون مخابراتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خوزستان از استانداردسازی سطح سیگنال در ایستگاه مخابراتی بتوند خبرداد.
به گزارش کیمیا نیوز، بهروز محمدیان اعلام کرد: به منظور استانداردسازی سطح سیگنال ماکروویو دریافتی از سمت ایستگاه مخابراتی هفتکل در بتوند، دیش اصلی در ارتفاع ٩٠ متری تنظیم شد.
 
وی افزود: نتیجه بررسی اندازه‌گیریها در سال گذشته خبر از انحراف تدریجی دیش  اصلی دکل ماکروویو ایستگاه مخابراتی بتوند داشت که با توجه به میزان انحراف، با تهیه ادوات و اعزام دکلمن تنظیم مجدد این دیش انجام و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 
معاون مخابراتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خوزستان، مدت زمان اجرای عملیات را ٢ روز اعلام کرد و گفت: ایستگاه مخابراتی بتوند یکی از مهمترین ایستگاههای مخابراتی منطقه است، به طوری که انتقال همه داده‌ها و اطلاعات میان شمال و جنوب کشور از طریق این ایستگاه است.
 
حوزه معاونت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات منطقه خوزستان با بهره بردن از ٢٥ ایستگاه مایکروویو دیجیتال مادر، شبکه توزیع یافته مراکز تلفن تمام IP ، شبکه ٤٠٠ کیلومتری کابل نوری در استان و پوشش مستقیم رادیوترانک دیجیتال و نیز شبکه گسترده LAN ها و WAN اختصاصی خود در سطح استان خوزستان وظیفه انتقال داده‌های صوتی، تصویری، دیتا در قالب سرویسهایی مانند مکالمات تلفنی، ویدئو کنفرانس ، پزشکی از راه دور، آموزش از راه دور، اتوماسیون اداری را برای خود و نیز برخی دیگر شرکتهای نفتی مانند مناطق نفت‌خیز جنوب، حفاری، گاز، برخی پتروشیمی‌ها، پالایشگاه آبادان، بهداری بهداشت و بعضی شرکتهای غیرنفتی مانند توانیر و شرکت مخابرات را به عهده دارد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: