امروز: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
کد خبر: ۱۳۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
از سوی رئیس روابط عمومی شرکت پخش اعلام شد
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، رویکرد این شرکت در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران را «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اعلام کرد.
به گزارش کیمیا نیوز، داوود عربعلی، گفت: شرکت ملی پخش  فرآورده‌های نفتی ایران با محوریت شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»" با تمرکز بر توان داخلی، برقراری ارتباط دوسویه با اتحادیه واردکنندگان و صادرکنندگان، بازاریابی، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، تبیین سامانه هوشمند و مهندسی طرحها و برنامه‌ریزی‌ها در سالنهای ٨، ٩ ، ١٠ و ١١ نمایشگاه، حضوری فعال خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برنامه‌های راهبردی خود را با تمرکز و توجه بیشتر بر نیاز‌های این صنعت در قالب بومی سازی قطعات و تجهیزات، حمایت از سازندگان داخلی، جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و توجه به محیط‌ زیست و  HSE ارائه می کند.
 
به گفته عربعلی، شرکت ملی پخش  فرآورده‌های نفتی در نمایشگاه امسال، غرفه مدیریت بین‌الملل را در جمع اتحادیه واردات و صادرات میان مشتریان با هدف برقراری ارتباطی دوسویه و شایسته میان مشتریان و مدیران ، الگوبرداری و مذاکره برای امضای پیش تفاهم‌نامه برپا کرده است.
 
همچنین، در این غرفه تولیدات ساخت داخل در زمینه تجهیزات CNG، قطعات، ساخت انبار و واحدهای سوخت‌رسانی به صورت مانیتورینگ و تصویری نمایش داده می شود و مکان مناسبی برای مذاکره سازندگان با مدیران و سرمایه‌گذاران در راستای بازاریابی مهیا شده است.
 
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، نمایش و ارایه اطلاعات درباره طرحهای اجرایی و در دست اجرای این شرکت مانند طرح کهاب، عرضه سوخت بر اساس پیمایش، نحوه تامین و توزیع سوخت، ساخت جایگاههای زنجیره‌ای و نرم‌افزار پمپ بنزین‌یاب و را از جمله برنامه‌های دیده شده در نمایشگاه امسال اعلام کرد.
 
در بخش پژوهش مقاله ها و اقدامهای پژوهشی به نمایش گذاشته می‌شود.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: